Sluiten
GEEN BEZICHTIGINGEN MEER MOGELIJK, !!!!!VOL!!!!!
In prachtig Herenhuis gelegen, gemoderniseerd 3 kamer appartement (ca. 73m2) met 2 buitenruimtes. Het appartement is geheel gemoderniseerd, bij deze verbouwing zijn de diverse authentieke detail bespaard gebleven o.a. hoge plafonds met ornamenten, fraaie paneeldeuren en originele schouwen. Het appartement is in lichte kleurstellingen uitgevoerd en beschikt over een praktische keuken met kookplaat, oven, afzuigschouw en vaatwasser. De badkamer is tevens geheel vernieuwd en v.v. een royale douchecabine, een zwevend toilet, een wastafelmeubel en wasmachine.
Indeling:
Bel-etage:
Entree via fraaie toegangsdeur, authentieke hal, trap naar…
1e Verdieping:
Entree, kamer en suite met, 2 fraaie hardstenen schouwen en ornamentenplafonds, zonnig balkon aan de voorzijde en een uniek en karakteristiek royaal balkon/veranda aan de achterzijde. Half open keuken, in lichte tinten geheel betegelde badkamer, slaapkamer.
Locatie:
Gelegen op fantastische locatie in de wijk Spijkerkwartier te Arnhem Noord. Deze wijk kenmerkt zich door de karakteristieke woonhuizen gebouwd in de periode 1850 tot omstreeks 1935. De wijk is gunstig gelegen ten opzichte van de gezellige Steenstraat, scholen, openbaar vervoer en diverse prachtige parken en stadstuinen. Voorts zijn het centraal station, station Velperpoort en het city centrum van Arnhem binnen handbereik. Er zijn diverse uitvalswegen in de nabije omgeving.
Dit perfect afgewerkte en geheel gestoffeerde appartement, moet u gezien hebben!!
Dit appartement is beschikbaar per 1 april 2025..
Huurvoorwaarden:
Voor dit appartement wordt er een inkomenseis gehanteerd. Uw bruto maandinkomen dient 3,5 keer de kale maandhuur te zijn.
– prijs is exclusief gas, water en elektra (eigen meters)
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
281 m³
Aantal kamers
3
Bouwjaar
1890
Neem vandaag nog contact op