Terug naar woning overzicht

Leoninusstraat 41 - Arnhem

€ 395.000,- k.k.

78 m2

2

Omschrijving

Je zoekt een plek met karakter, rust én stadse levendigheid om de hoek? Plan dan snel een bezichtiging aan de Leoninusstraat 41 in Arnhem. Deze benedenwoning verrast je vanaf het eerste moment: speels ingedeeld, praktisch opgezet en met een fijne buitenruimte waar je ’s ochtends je koffie drinkt en ’s avonds nog even de dag laat landen. Hier woon je niet standaard, hier woon je met sfeer. De combinatie van souterrain, patio en voortuin maakt het net even anders dan anders. En juist dát voel je zodra je binnenstapt. Benieuwd hoe dit in het echt aanvoelt? Kom kijken en ervaar het zelf.

Via de lange hal loop je recht op de badkamer af, voorzien van douche, wastafel en toilet – compact en functioneel, precies wat je nodig hebt. Verderop opent de woning zich. De eetkamer vloeit moeiteloos over in de woonkamer, waardoor je een prettige leefruimte krijgt waar koken, tafelen en ontspannen vanzelf in elkaar overlopen. Geen losse hokjes, maar één logisch geheel waar je makkelijk je eigen draai aan geeft.

De keuken is praktisch ingericht en sluit naadloos aan op het eetgedeelte. Aangrenzend vind je nog een bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine, wel zo prettig uit het zicht. Loop je verder, dan kom je uit op een klein en gezellig patio-terras: beschut, intiem en perfect voor een borrel met vrienden of gewoon een goed boek in de middagzon. Wat dit huis extra bijzonder maakt, is dat er ook veel aandacht is besteed aan duurzaamheid, met onder andere goede isolatie, ventilatie en een energielabel A.

In het souterrain tref je een overloop die toegang geeft tot een slaapkamer en een aparte study. De extra derde ruimte is ideaal als kleedruimte of logeerkamer. Vanuit de study loop je bovendien direct de voortuin in, wat zorgt voor extra licht en een verrassend open gevoel beneden. Het souterrain maakt deze woning multifunctioneel en geeft je nét dat beetje extra flexibiliteit.

Wonen aan de Leoninusstraat 41 betekent wonen op een rustige plek met alles binnen handbereik. Je zit hier op korte afstand van het bruisende centrum van Arnhem. De gezellige cafés, winkels en restaurants liggen op fietsafstand. Ook het groen is dichtbij; parken en uiterwaarden zorgen voor ontspanning in de buitenlucht. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar, wat het ideaal maakt als je buiten de stad werkt. Arnhem zelf staat bekend om zijn creatieve sfeer en levendige cultuur. Denk aan festivals, mode, kunst en fijne horeca. Tegelijkertijd voelt de stad overzichtelijk en persoonlijk. Je woont hier centraal, maar toch met een buurtgevoel. Dat maakt deze locatie zo aantrekkelijk.

Bijzonderheden:
– Energielabel A
– Speels ingedeeld appartement met souterrain
– Eetkamer en woonkamer in open verbinding
– Praktische keuken met toegang tot patio tuin
– Bijkeuken met wasmachineaansluiting
– Gezellig en beschut patio-terras
– Slaapkamer en aparte study en/of slaapkamer in het souterrain
– Een derde multifunctionele ruimte
– Directe toegang tot de voortuin vanuit de study
– Gelegen op een rustige locatie nabij het centrum van Arnhem

Zie jij jezelf hier al wonen? Wacht niet te lang en neem contact op voor een bezichtiging – dit is zo’n woning die je van binnen moet voelen.
NB: de hoogte van het souterrain bedraagt ca. 190 cm. Conform de NEN2580-norm (minimaal 200 cm) mag dit formeel niet als woonoppervlak worden aangemerkt, maar het souterrain functioneert feitelijk als een volwaardige woonetage met slaapkamers. De meters van het souterrain zijn derhalve meegenomen in de opgegeven woonoppervlakte.

Lees meer

Kenmerken

Prijs€ 395.000,- k.k.
Woonoppervlakte78 m2
Inhoud253 m3
Aantal kamers3
Bouwjaar1906

Plattegronden

Delen via:

Neen contact op met Kuiper Makelaardij Contact

Gebruik ons contactformulier en we nemen contact met je op.

Contact formulier
Eerlijk Bieden Eerlijk Bieden

Eerlijk Bieden is een volledig onafhankelijk keurmerk voor makelaars dat de consument een 100% eerlijk biedproces garandeert.

Ga naar Eerlijk Bieden

Ligging

Neem vandaag nog contact op