Terug naar woning overzicht

Hommelseweg 325 - Arnhem

€ 400.000,- k.k.

99 m2

3

Omschrijving

Wonen op een plek waar historie, sfeer en comfort samenkomen? Aan de statige Hommelseweg, staat dit charmante bovenhuis dat alles in zich heeft. Hier combineer je het karakter van een jaren-1900 woning met de luxe van vandaag. Twee balkons, hoge plafonds, originele details én een ideale ligging vlak bij het centrum maken dit tot een droomplek. Dit is zo’n huis waar je niet alleen naar kijkt, maar dat je ervaart en waar je meteen wilt blijven.

Het begint al bij de entree, met de klassieke trapopgang en de hoge deuren die je direct een gevoel van grandeur geven. Op de eerste verdieping ontvouwt zich een sfeervolle woonkamer en suite, met grote ramen aan de voorzijde en een authentieke schouw. Hier stroomt het daglicht rijkelijk binnen en ervaar je ruimte en rust. De eetkamer sluit naadloos aan en leidt je naar het eerste balkon, waar je uitkijkt op het groen. De keuken heeft een stoere uitstraling dankzij de donkerblauwe kasten, en vormt de perfecte plek voor kookliefhebbers. De aparte study aan de voorzijde maakt het plaatje compleet: een fijne plek om te werken of juist als extra kamer.

Een verdieping hoger vind je twee royale slaapkamers, beide met veel licht en ruimte. De master beschikt over voldoende ruimte voor je kasten. De tweede kamer is eveneens ruim en biedt via de openslaande deuren toegang tot het dakterras. De badkamer is praktisch ingericht, met een dubbele wastafel, douche en daglicht via de hoge ramen.

Tot slot heb je beneden nog een eigen kelderruimte: ideaal voor opslag of hobby.
En dan de buitenruimtes – twee balkons die samen ruim 14 m² beslaan. Of je nu je eerste koffie drinkt in de ochtendzon of ’s avonds de dag afsluit met uitzicht op het groen, deze buitenplekken geven het huis een extra dimensie. Hier leef je niet alleen binnen, maar ook buiten.

De Hommelseweg zelf staat bekend om de prachtige rij statige huizen, de levendige maar toch gemoedelijke sfeer en de ligging vlak bij alles wat Arnhem zo aantrekkelijk maakt. In de directe omgeving vind je gezellige koffietentjes, speciaalzaken en buurtwinkels. Met een korte wandeling sta je in het Sonsbeekpark – misschien wel het mooiste stadspark van Nederland – en binnen enkele minuten fiets je naar het bruisende centrum. Het station ligt op loopafstand en ook de uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar. Wonen hier betekent rust, gemak én het stadsleven om de hoek.

Bijzonderheden die dit huis uniek maken:

– Charmant dubbel bovenhuis met 99,3 m² woonoppervlak
– Twee ruime slaapkamers én een lichte study
– Hoge plafonds, grote ramen en originele schouwen
– Moderne keuken met toegang tot balkon
– Twee zonnige balkons (14 m² totaal)
– Kelderruimte van 3,4 m² voor extra opslag
– Gewilde ligging aan de karakteristieke Hommelseweg
– Op loopafstand van station, park en centrum

Dit huis is niet zomaar een woning, het is een levensstijl. Een plek waar je thuiskomt en waar je alles bij de hand hebt. Wil je dat zelf ervaren? Plan snel een bezichtiging – voor je het weet is deze unieke kans voorbij.

Lees meer

Kenmerken

Prijs€ 400.000,- k.k.
Woonoppervlakte99 m2
Inhoud356 m3
Aantal kamers5
Bouwjaar1909

Delen via:

Neen contact op met Kuiper Makelaardij Contact

Gebruik ons contactformulier en we nemen contact met je op.

Contact formulier
Eerlijk Bieden Eerlijk Bieden

Eerlijk Bieden is een volledig onafhankelijk keurmerk voor makelaars dat de consument een 100% eerlijk biedproces garandeert.

Ga naar Eerlijk Bieden

Ligging

Neem vandaag nog contact op