Bekijk onze socials:

Terug naar woning overzicht
Verkocht

Matenalaan 133

€ 185000

49 m²

2

Omschrijving

Dit tot in de puntjes afgewerkte hoekappartement is een unieke kans voor starters! Het appartement is gelegen op de 5e verdieping en heeft daardoor een fantastisch uitzicht. Daarnaast heb je door de hoekligging een extra ruim balkon waar op ieder moment van de dag wel een plekje met zon te vinden is. De indeling is ideaal waardoor het appartement verrassend ruim aanvoelt, daarnaast is het volledige appartement voorzien van dubbel glas. Het afwerkingsniveau van binnen is prima, zo tref je overal strak gestucte wanden, een nette laminaatvloer en zit alles strak in de verf. Je kan hier dus direct intrekken!

Indeling

Begane grond: entree met intercom, deur naar de bergingen en trap of lift naar de….

Vijfde etage: hal, meterkast, aparte ruimte voor de boiler, wasmachine en droger. Zeer nette volledig betegelde badkamer met inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Ruime slaapkamer met een grote inbouwkast. Lichte woonkamer en nette keuken met inbouwapparatuur.

Omgeving: Gelegen in de rustige wijk Over ’t Lange Water te Arnhem Noord. Winkelcentrum Presikhaaf, diverse scholen, openbare voorzieningen, sportgelegenheden en station Presikhaaf zijn allen binnen enkele minuten te bereiken. De snelwegen (A12, A348 en A345) zijn ook binnen enkele minuten bereikt. Het gezellige centrum van Arnhem is binnen 10 minuten bereikbaar.

Bijzonderheden

– Hoogwaardige afwerking
– Actieve VvE
– Hoekappartement
– Zonnig balkon
– Parkeren op eigen terrein
– Berging
– Algemeen fietsenhok

Lees meer

Kenmerken

Koopprijs

€ 185000,- k.k.

Woonoppervlakte

49 m²

Inhoud

166 m³

Aantal kamers

2

Bouwjaar

1967

Delen via:

Contact

Gebruik ons contactformulier en we nemen contact met je op.

Contact formulier
Contact

Gebruik ons contactformulier en we nemen contact met je op.

Contact formulier

Ligging

Matenalaan 133

Neem vandaag nog contact op